Приватна армія бєні-коломойського, під командуванням його лакея Ігоря Палиці, залишила Одесу

Всі охоронні структури одеського губернатора Ігоря Палиці, які з 6 травня 2014 знаходилися в Одесі, з сьогоднішнього дня відсторонені від цих процесів і покинули місто. Про це повідомила радник голови ОДА Зоя Казанжи.

“Главі ОДА періодично ставили в провину те, що безпека в місті забезпечувалася, мовляв, в ручному режимі, – пояснила Казанжи. Але саме такий режим, за її словами,” допоміг уникнути багатьох неприємних ситуацій”.

Чиновник заявила, що необхідність залучення додаткових сил була викликана невміння правоохоронців впоратися з викликами.

“СБУ в Одеській області так жодного разу і не зійшла до пояснень, хто стояв/стоїть за дивними вибухами, які стали вже традиційними в Одесі. Це питання і зараз залишається відкритим”, – написала в мережі прислужниця палиці Зоя Казанжи.

Вона закликала загони самооборони в місті керуватися законами, “щоб не бути звинуваченими у створенні кишенькових армій”, а міліцію та СБУ – працювати.

Зазначимо, сьогодні президент України пообіцяв відібрати “кишенькові армії” губернаторів.

Глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко звинуватив посадових осіб Дніпропетровської облдержадміністрації у підтримці збройних злочинних угруповань.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков дав усім приватним охоронним структурам 24 години на роззброєння.

your ad here

коментувати