Кличко: Арку дружби народів у Києві частково оздоблять українським орнаментом

Арку дружби народів у Києві, яку почали оздоблювати кольорами веселки, завершать оздоблювати фрагментом орнаменту, заявив мер Києва Віталій Кличко.

«Громадські організації подали заявку, щоб тимчасово оздобити Арку дружби народів кольорами веселки. Дехто почав казати, що це, нібито, якась не така символіка, натякаючи на певні організації. У мене є фотографія 2010 року, коли арку підсвічували різними кольорами, і ні в кого не виникало зауважень. Ми знайшли компроміс. На тій ділянці, яка залишилася незавершеною, розмістять фрагмент українського орнаменту. Ніяких конфліктів не буде», – цитує слова Кличка в ефірі телеканалу «1+1» прес-служба Київської міської держадміністрації.

До пісенного конкурсу «Євробачення», який відбудеться в Києві цього місяця, Арку дружби народів у центрі Києва хотіли прикрасити кольорами веселки. Інсталяцію назвали Arch of Diversity («Арка розмаїття»), що перегукується зі слоганом цьогорічного конкурсу – Celebrate Diversity («Хай живе різноманітність»).

Проти цієї ідеї виступили представники «Правого сектору», які побачили у ній «пропаганду» ЛГБТ. Активісти «Правого сектору» запропонували заклеїти арку в кольори української вишивки.

 

your ad here

коментувати