Український військовий загинув після поранення снайпером на Донбасі – українська делегація в ТКГ

Снайпер збройних сил Росії тяжко поранив українського військового у зоні конфлікту на Донбасі, внаслідок чого він загинув, повідомляє українська делегація в Тристоронній контактній групі.

За повідомленням, це сталося 11 лютого близько 9:30 ранку на напрямку Горлівка.

«Незважаючи на надану допомогу, військовий помер в ході евакуації. Українською стороною СЦКК направлено відповідну ноту до СММ ОБСЄ», – йдеться в повідомленні делегації у фейсбуці.

Із 00:01 27 липня 2020 року на Донбасі набрала чинності чергова домовленість про «повне та всеосяжне припинення вогню», яка формально чинна й далі, попри численні порушення її російськими гібридними силами. Ці сили порушують її, як і всі попередні такі домовленості, практично щодня, внаслідок чого українські військові час від часу – і останнім часом дедалі частіше – зазнають поранень чи й гинуть.

Українська сторона, попри всі ці порушення, заявляла, що перемир’я триває далі, бо, мовляв, щоб говорити про його зрив, потрібні принаймні два тижні бойових дій.

Напередодні голова української делегації у Тристоронній контактній групі зі врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук заявив, що перемир’я у зоні бойових дій на Донбасі «вже просто немає».

На цей час, за повідомленнями, внаслідок обстрілів противника протягом нинішнього перемир’я загинули принаймні десять українських військовослужбовців, іще понад 35 були поранені.

your ad here

коментувати